Lysá hora - malá procházka

2. dubna 2008 v 22:06 |  Kam na výlet
Na Lysou horu (1323) vede několik cest.

Pokud se chcete projít tak určitě můžete tam. Je tam několik cest např. Z Ostravice po červené značce - tato cesta je dosti frekventovaná. Lidí je tam jak vos.
Další cesta je z přehrady Šance přes Kobylanky(žlutá značka) - zde je cesta poklidná a potkáte tak dva človíčky nebo nějakého zběhlého psa. Cesta je táhlá a má málo výhledu, ale za to se jde dobře není strmá vůbec. Jde se lesem a dobře se relaxuje.
Pak cesta od Hotel Bezruč - bez značky pak se napojite na modrou a nebo po zelené a pak na modrou . Lepší je jít bez té značky je to stoupání a docela dost trénink na nohy. Tam nás naučil chodit kámoš Hrošík , který je na Lysé jako doma minimálně za rok má 100 výstupů a jeho tatík možná až kolem 300 :o).
Další cesta z Visalajích - červená značka - cesta táhlá a krásná.
Zde je mapka pro mrknutí :)(zdraj mapky www.kartografiehp.cz
Zde je i 3D mapka KLIKNI
Šli jsme čtyři a to Já, Petr, Dušan (mimochodem s naraženým žebrem) a Pepa nejstarší člen posádky :)).Tentokrát jsme se vydali obyčejnou trasou z Ostravice :) Ale vyšli jsme až ve tři odpoledne a jelikož byla zima, slunko zapadalo tak kolem půl páte. Tak jsme pak sestupovali kolem osmé hodiny s čelovkama zpět. Západ slunce byl super a samosebou i osvětlená hospůdka nahoře. Proto se šlo tak pozdě dolů. Náš nejstarší člen tam balil číšnici stejného ročníku jako je on :O)
Zde se mrkněte na zimní krajinu ledové královny :)
Zde je naše výprava Petr fotí. Na fotce Pepa, já a Dušan
Petr
A teď konečně krajina :D
a poslední foto Panorama
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama